Zadaszenia tarasowe Woodbud.pl

ZADASZENIE KRYTE SZKŁEM BEZBARWNYM

Zadaszenie tarasu jest niczym innym jak letnim salonem.  Zwiększa funkcjonalność zarówno domu jak i ogrodu. Zadaszenie pozwala użytkować taras bez względu na pogodę a profesjonalnie zaprojektowane dopełni bryłę domu. W zależności od architektury budynku czy krajobrazu, zadaszenia tarasowe mogą być nowoczesne lub klasyczne, w formie wolnostojącej pergoli lub zamykającego taras ogrodu zimowego. Ze względu na usytuowanie geograficzne tarasu , zadaszenia mogą być dopełnione o systemy regulujące nasłonecznienie-  Żagle słoneczne czy chroniące przed wiatrem  ścianki ażurowe – shuttersy . Samo pokrycie zadaszenia może być wykonane z materiałów w pełni zacieniających jak i transparentnych. Rozwiązań jest wiele.

Firma Woodbud.pl – zadaszenia tarasów , od lat specjalizuje się w projektowaniu i montażu zadaszeń tarasowych i pergol ogrodowych . W swej ofercie posiadamy praktycznie wszelkie z możliwych rozwiązań tarasowych, tworząc tym samym wymarzone strefy relaksu.

Obsługujemy klientów indywidualnie i kompleksowo. Począwszy od projektu, montażu aż po serwis po sprzedażowy. Nasze realizacje cechują się ścisłym dopasowaniem pod potrzeby użytkowników. Dzięki własnej produkcji a także wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić wiele oczekiwań. W swych pracach łączymy różnorodne materiały jak drewno, szkło, aluminium, poliwęglan, stal czy ceramika.

Wiodącym produktem Woodbud.pl są zadaszenia tarasowe z drewna klejonego. Pergolę tego typu łączymy z pokryciami szklanymi, poliwęglanowymi, żaglami słonecznymi, markizami, blachą na rąbek czy dachówką lub gontem bitumicznym. Tarasową ofertę dopełniamy akcesoriami m. innymi :  szklanymi ściankami przesuwnymi, żaluzjowymi panelami tarasowymi czy montażem deski tarasowej. Jest to jedynie ułamek oferowanych przez nas możliwości. Zgromadzone na przestrzeni lat doświadczenie zarówno w budownictwie jak i stolarstwie umożliwia nam budowę nietuzinkowych zadaszeń tarasowych dając tym samym satysfakcję naszym klientom.

Sprawdź zadaszenia tarasowe Woodbud.pl 

Zobacz również

ZADASZENIE KRYTE SZKŁEM BEZBARWNYM

Zadaszenia tarasowe Woodbud.pl

Zadaszenia tarasowe Woodbud.pl Zadaszenie tarasu jest niczym innym jak letnim salonem.  Zwiększa funkcjonalność zarówno domu jak i ogrodu. Zadaszenie pozwala użytkować taras bez względu na pogodę

Czytaj więcej »