Zadaszenia tarasowe Woodbud.pl

ZADASZENIE KRYTE SZKŁEM BEZBARWNYM

Zadaszenie tarasu jest niczym innym jak letnim salonem.  Zwiększa funkcjonalność zarówno domu jak i ogrodu. Zadaszenie pozwala użytkować taras bez względu na pogodę a profesjonalnie zaprojektowane dopełni bryłę domu. W zależności od architektury budynku czy krajobrazu, zadaszenia tarasowe mogą być nowoczesne lub klasyczne, w formie wolnostojącej pergoli lub zamykającego taras ogrodu zimowego. Ze względu na usytuowanie geograficzne tarasu , zadaszenia mogą być dopełnione o systemy regulujące nasłonecznienie-  Żagle słoneczne czy chroniące przed wiatrem  ścianki ażurowe – shuttersy . Samo pokrycie zadaszenia może być wykonane z materiałów w pełni zacieniających jak i transparentnych. Rozwiązań jest wiele.

Firma Woodbud.pl – zadaszenia tarasów , od lat specjalizuje się w projektowaniu i montażu zadaszeń tarasowych i pergol ogrodowych . W swej ofercie posiadamy praktycznie wszelkie z możliwych rozwiązań tarasowych, tworząc tym samym wymarzone strefy relaksu.

Obsługujemy klientów indywidualnie i kompleksowo. Począwszy od projektu, montażu aż po serwis po sprzedażowy. Nasze realizacje cechują się ścisłym dopasowaniem pod potrzeby użytkowników. Dzięki własnej produkcji a także wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić wiele oczekiwań. W swych pracach łączymy różnorodne materiały jak drewno, szkło, aluminium, poliwęglan, stal czy ceramika.

Wiodącym produktem Woodbud.pl są zadaszenia tarasowe z drewna klejonego. Pergolę tego typu łączymy z pokryciami szklanymi, poliwęglanowymi, żaglami słonecznymi, markizami, blachą na rąbek czy dachówką lub gontem bitumicznym. Tarasową ofertę dopełniamy akcesoriami m. innymi :  szklanymi ściankami przesuwnymi, żaluzjowymi panelami tarasowymi czy montażem deski tarasowej. Jest to jedynie ułamek oferowanych przez nas możliwości. Zgromadzone na przestrzeni lat doświadczenie zarówno w budownictwie jak i stolarstwie umożliwia nam budowę nietuzinkowych zadaszeń tarasowych dając tym samym satysfakcję naszym klientom.

Sprawdź zadaszenia tarasowe Woodbud.pl 

Zobacz również