O Woodbud

Nie jesteśmy anonimowi – rodzinną firmę, jako kolejne pokolenie rozwija Tomasz Świderski. Historia powstania Woodbud sięga 1984 roku, kiedy to w Kiekrzu pod Poznaniem został założony zakład stolarski. Na przestrzeni lat rozwijaliśmy się, w 1996 roku oferta stolarni została poszerzona o produkcję domów szkieletowych w systemie prefabrykowanym. Pierwsze domy wybudowane w systemie lekkiego szkieletu drewnianego powstały w 1997 roku w Niemczech. W ostatnich 15 latach działalności skoncetrowaliśmy się na szeroko rozumianej architekturze ogrodowej, ze specjalizacją w zadaszeniach i tarasach.was

Należymy do nielicznych zakładów stolarskich z tak długą, rodzinną tradycją.

Woodbud to 3-pokolenie specjalistów od drewna.  Zakład został wybudowany w 1984 roku w Kiekrzu pod Poznaniem. W 1996 roku oferta stolarni została poszerzona o produkcję domów szkieletowych w systemie prefabrykowanym. Pierwsze domy wybudowane w systemie lekkiego szkieletu drewnianego powstały w 1997 roku w Niemczech.

ZOBACZ WIĘCEJ ZADASZEŃ I TARASÓW WOODBUD 

 

Projekt skrojone na miarę

Realizujemy  prace pod konkretne wymagania klienta. Konstrukcje wykonujemy na wymiar dopasowany do potrzeb inwestora. Zapewniamy kompleksową obsługę zlecenia: pomiary, doradztwo, projektowanie, produkcję, transport wraz z fachowym montażem. 

ZOBACZ WIĘCEJ TARASÓW WOODBUD 

Woodbud zrealizował wiele różnorodnych prac

Od mebli, wystaw sklepowych przez architekturę ogrodową po ogrody zimowe i zadaszenia z poliwęglanu. Posiadane hale produkcyjne, a także park maszyn, umożliwią produkcję gotowych elementów, bez konieczności realizacji prac w miejscu ich montażu.

Standardowy proces wykonania inwestycji jest zorganizowany tak, że około 80 procent prac wykonywanych jest w naszym zakładzie, elementy składowe są przed transportem poddawane pełnej obróbce, strugane, impregnowane, szlifowane, malowane, a u klienta pozostaje montaż i drobne prace wykończeniowe.

ZOBACZ WIĘCEJ ROZWIĄZAŃ WOODBUD 

Firma Woodbud wykonuje zadaszenia tarasowe / zadaszenia samochodowe Zadaszenia powstają na terenie Poznania i Wrocławia. Realizujemy zadaszenia nowoczesne i klasyczne. Oferujemy usługi serwisowe dla klientów u których wykonaliśmy zadaszenie tarasu.

Realizujemy inwestycje kompleksowo od wykonania podłoża, położenia deski tarasowej po stworzenie zadaszenia. Produkujemy zadaszenia z drewna klejonego , pergole pokrywamy różnego rodzaju materiałami takimi jak szkło poliwęglan żagle słoneczne / markizy . Do zadaszeń oferujemy rozmaite akcesoria: ścianki przesuwne szklane / drewniane , shuttersy , zabudowy szklane , balustrady , oświetlenie.